انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه تامین دلیل به جهت حل اختلافات ملکی لازم و ضروری می باشد. یکی از مواقعی که لازم است در نتیجه تفسیر عکس هوایی به جهت تهیه تامین دلیل انجام شود. زمانی است که اراضی ملی اعلام شود.

برای انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی مورد قبول مراجع قضایی قرار بگیرد.

تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی

از جمله مواقعی که اختلافات ملکی به وجود می آید. و لازم است تامین دلیلی تهیه گردد. به مراجع قضایی ارائه شود وقتی است که اراضی ملی اعلام شود. در واقع ممکن است مالک اراضی زراعی پی ببرد. که اراضی اش ملی اعلام شده است با ملی اعلام شدن اراضی مالک مجاز به اعتراض به رای دولت است. برای به نتیجه رسیدن اعتراض لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود. در واقع لازم است سابقه احیا در اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی را می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. پس از تهیه عکس هوایی در ادامه تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود. تا در نتیجه اطلاعاتی از عکس هوایی حاصل شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. در واقع استریوسکوپ وسیله ای می باشد که به جهت انجام تفسیر عکس های هوایی به منظور تهیه تامین دلیل می توان از آن استفاده نمود. استریوسکوپ به مفسر دید سه بعدی می دهد و در نتیجه با انجام تفسیر عکس هوایی سابقه احیا در اراضی بررسی می شود و در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی

تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات ملکی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما