انجام تفکیک زمین سند دار و تهیه نقشه

انجام تفکیک زمین سند دار و تهیه نقشه

انجام تفکیک توسط فردی متخصص و با تجربه امکان پذیر می باشد. در واقع  ممکن است فردی قصد تقسیم و تجزیه اراضی خود را داشته باشد. یا مالکین اراضی مشاعی قصد تجزیه و تقسیم اراضی خود را داشته باشند. در نتیجه لازم است در خواست تفکیک به اداره ثبت اسناد داده شود. برای انجام تفکیک اراضی نیز می توان به کارشناس رسمی داد گستری نقشه برداری یا امور ثبتی که متخصص این کار می باشد،مراجعه کرد. در این صورت نقشه تفکیک با دقت بالایی تهیه می شود.

انجام تفکیک زمین سند دار و تهیه نقشه توسط کارشناس رسمی دادگستری

در واقع برای تفکیک زمین ابتدا نقشه یو تی ام زمین تهیه می شود. تا ابعاد و مساحت دقیق ملک مشخص شود. بنابراین در صورتی که فردی قصد تجزیه و تقسیم اراضی خود را داشته باشد. در نتیجه باید تفکیک زمین انجام شود. تفکیک برای اراضی مشاعی و غیر مشاعی انجام می شود. تا در نتیجه اراضی به قطعات کوچک تر تقسیم شود.

ممکن است فردی قصد تجزیه اراضی زراعی خود را داشته باشد. تا بتواند اراضی خود را به قطعات کوچک تر تبدیل نماید. برای انجام تفکیک زمین سند دار و تهیه نقشه یو تی ام می توان به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه تفکیک زمین با دقت بالا و به صورت اصولی انجام شود.

در واقع ابتدا لازم است نقشه یو تی ام ملک به منظور بر آورد مساحت و ابعاد دقیق ملک تهیه شود. نقشه یو تی ام با استفاده از تجهیزات نقشه برداری و همچنین نرم افزار های دقیقی تهیه می شود. در ادامه بعد از تهیه نقشه یو تی ام طرح تفکیکی بر روی نقشه ترسیم می شود.با جانمایی نقشه تهیه شده بر روی زمین در نتیجه تفکیک انجام می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما