انواع جی پی اس نقشه برداری

انواع جی پی اس نقشه برداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف درخواست می شود. و تهیه این نقشه با استفاده از تجهیزات دقیق و روش های تخصصی میبایست انجام گیرد. تهیه نقشه یو تی ام را میتوان به فردی متخصص و با تجربه سپرد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان فرد متخصصی است. که میتواند این نقشه را با دقتی با لا تهیه نماید.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

نقشه یو تی ام در صورتی که از جانب ادارات مختلف در خواست شود. لازم است اقدامات لازم را برای تهیه نقشه یو تی ام انجام داد.

برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. که در نتیجه این نقشه با دقت بالایی تهیه شود. و با مهر و امضای فرد متخصص معتبر شود. برخی از افراد معیار تهیه نقشه یو تی ام را بهای آن قرار می دهند. و در نتیجه تهیه آن را به فردی غیر متخصص میسپارند و این افراد از تجهیزاتی با دقت پایین استفاده میکنند این افراد برداشت زمینی را با جی پی اس دستی انجام میدهند و در نتیجه برداشت های انجام شده با دقت پایین حاصل میشود.

انواع جی پی اس در نقشه برداری جی پی اس دستی و جی پی اس دو یا سه فرکانسه میباشد برای تهیه نقشه یو تی ام میبایست از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده شود تا با دقت بالایی برداشت زمینی انجام شود.

کارشناس رسمی دادگستری برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و با دقت سانتی متری برداشت زمینی انجام میشود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و نقشه تهیه شده مهر و امضا میگردد تا در نتیجه قابل ارائه به ادارات مختلف باشد.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما