تفسیر عکس های هوایی pdf

تفسیر عکس های هوایی pdf

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است اختلافاتی بر سر حدود و مرز ها به وجود آمده باشد. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است جانمایی تفسیر عکس هوایی انجام شود. تا حدود اربعه ملک معلوم شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از تجهیزاتی بهره خواهد برد. و با روش های تخصصی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

عکس های هوایی در تمام دوره ها یعنی دوره های گذشته تا به حال توسط سازمان نقشه برداری کشور اخذ می شوند و نگهداری می شوند. تا در نتیجه زمانی که لازم شد اطلاعات گذشته بررسی شود. و اطلاعات مورد نیاز درباره عوارض موجود در آن بررسی گردد بتوان از آن استفاده کرد.

به عنوان مثال در صورتی که دیوار کشی و حدود ما بین بین دو ملک مجاور از بین رفته باشد. همین امر باعث بروز اختلافاتی گردد. و کار افراد به مراجع قضایی کشیده شود. و در این صورت باید با مدارکی حدود بین املاک معلوم شود. در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی برای بررسی دیوارکشی قدیمی ملک انجام شود.

به جهت انجام تفسیر عکس های هوایی حتما باید به افراد متخصص مراجعه کرد. تا در نهایت این عمل با دقت بالا انجام شود. تا اطلاعات با ارزش و دقیقی از عکس ها استخراج گردد. یکی از توانایی ها و تخصصی که کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی دارد. تفسیر عکس های هوایی است وی بعد از تهیه عکس هوایی سپس تفسیر عکس هوایی را با استفاده از استریوسکوپ انجام خواهد داد. و اطلاعات لازم را از عکس هوایی استخراج خواهد کرد. در نهایت پس از تفسیر عکس های هوایی گزارشی تهیه و مهر و امضا می شود. و با مهر و امضای وی معتبر میشود تا قابل ارائه به مراجع قضایی باشد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما