تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

تفسیر عکس هوایی با نرم افزار و تهیه تامین دلیل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

یکی از اختلافات ملکی که ممکن است به وجود آید اختلافاتی است. که بین دولت و مالکین اراضی زراعی به وجود می آید. زمانی این اختلافات به وجود می آید که اراضی ملی اعلام شود. در نتیجه لازم است سابقه احیا در اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است به فردی متخصص و با تجربه مراجعه نمود. تا در نتیجه گزارش تهیه شده به عنوان تامین دلیل با مهر و امضای متخصص معتبر شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند تفسیر عکس هوایی را به خوبی انجام دهد و اطلاعات لازم را از عکس هوایی کسب کند.

تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی دادگستری

یکی از مواقعی که در نتیجه لازم است تامین دلیلی را با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه نمود. زمانی است که اراضی ملی اعلام شود. با ملی اعلام شدن اراضی از جانب دولت در نتیجه مالکین اراضی به این رای معترض خواهند بود. به جهت اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی لازم است تامین دلیلی با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه شود که نشان دهنده سابقه احیا در اراضی باشد در واقع لازم است تفسیر عکس هوایی با نرم افزار انجام شود و در نتیجه با تهیه تامین دلیل و ارائه آن به مراجع قضایی اختلافات قابل حل خواهد بود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند تفسیر عکس هوایی را به خوبی انجام داده و در نتیجه اطلاعات لازم را از عکس هوایی استخراج نماید. این متخصص برای انجام این عملیات از نرم افزار و استریویکوپ بهره خواهد برد و در نتیجه با کسب اطلاعات از عکس هوایی یک گزارشی را تهیه خواهد کرد و به عنوان تامین دلیل به مراجع قضایی ارائه خواهد داد این تامین دلیل با مهر و امضای متخصص معتبر خواهد شد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما