تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که دولت با مالکین اراضی به اختلاف بر بخورد. در نتیجه لازم است تامین دلیلی تهیه شود و به مراجع قضایی ارائه شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی به جهت تهیه تامین دلیل برای حل اختلافات لازم است به فردی متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که می تواند به خوبی تفسیر عکس هوایی را انجام دهد. و گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده توسط این متخصص معتبر است. و مورد پذیرش قرار می گیرد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

حل اختلافات ملکی با ارائه تامین دلیل ممکن می باشد. بنابراین در صورتی که اختلافات ملکی به وجود آید. لازم است تامین دلیلی با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه شود. برای مثال ممکن است دولت به اشتباه اراضی برخی از اشخاص را ملی اعلام نماید. در واقع اراضی ملی متعلق به دولت است و افراد نمی توانند هیچ مالکیتی داشته باشند. برای اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی لازم است تامین دلیلی تهیه شود. و به مراجع قضایی ارائه شود. در نتیجه لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی شود تا در نتیجه معلوم شود اراضی احیا شده است و ملی نیست.

کارشناس رسمی دادگستری برای تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس های هوایی پوشش دار را تهیه خواهد کرد تا بتواند تفسیر عکس های هوایی را انجام دهد. این متخصص عکس های هوایی را با توچه به ساعت و تاریخ عکسبرداری تهیه خواهد کرد سپس با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس های هوایی را آغاز خواهد کرد وی بعد از تفسیر عکس هوایی اطلاعات مورد نیاز را از عکس ها برداشت خواهد کرد سپس گزارش تفسیر عکس هوایی را تهیه خواهد کرد این گزارش را مهر و امضا خواهد کرد تا در نهایت قابل ارائه به مراجع قضایی باشد. دادگاه طبق مدارک تهیه شده رای را صادر خواهد کرد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما