تفسیر عکس هوایی کشاورزی برای تعیین سابقه احیا زمین های موات

تفسیر عکس هوایی کشاورزی برای تعیین سابقه احیا زمین های موات

تفسیر عکس هوایی کشاورزی برای تعیین سابقه احیا زمین های موات برای تهیه تامین دلیل انجام میگیرد. برای تعبیر و تفسیر عکس های هوایی و ماهاره ای حتما به یک فرد متخصصی مانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه کنید. همچنین تجربه ای که این فرد در این زمینه دارد باعث می شود. اطلاعات بیشتری در کمترین زمان از عکس ها استخراج شود.

تفسیر عکس هوایی کشاورزی برای تعیین سابقه احیا زمین های موات

در واقع عکس های هوایی در دوره های مختلف اخذ می شوند و این عکس ها حاوی اطلاعات زیادی هستند که کاربرد های فراوانی دارند. این عکس ها باید تفسیر شوند تا بتوان داده های مورد نیاز را از آن استخراج کرد و به شواهد مهمی دست یافت.

یکی از کاربرد های تفسیر عکس هوایی در امور مربوط به اراضی می باشد. در واقع ممکن است اراضی برخی از افراد ملی یا موات شناخته شود. در نتیجه لازم است سابقه اراضی مورد بررسی قرار بگیرد.

اگر بتوان به وجود بنا و یا سابقه احیا در اراضی پی برد میتوان اثبات کرد اراضی ملی یا موات نیست. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود یکی از این افراد کارشناس رسیم دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی است.

کارشناس برای اینکه بتواند اطلاعات مورد نیاز را برای ارائه به دادگاه از عکس ها استخراج کند،تفسیر این عکس ها را با استفاده از روش هایی انجام خواهد داد این کار با تجهیزات مخصوصی انجام می شود. تا بتوان داده های مورد نیاز را استخراج کرد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی تهیه میشود و سپس با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی انجام میشود و در صورتی که وجود بنا و سابقه احیا در اراضی معلوم شد. گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و به عنوان مدرک قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تامین دلیل با تفسیر عکس هواییراه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما