تهیه نقشه جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای اخذ جواز ساخت از شهرداری مدارکی در خواست می شود. از جمله این مدارک نقشه یو تی ام دو هزارم است. برای تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم جهت ارائه به شهرداری لازم است. به یک فرد متخصص و با تجربه ای همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

نقشه یو تی ام جهت اخذ جواز ساخت

یکی از مدارکی که شهرداری قبل از ساخت و ساز از افراد به همراه مدارک دیگر در خواست خواهد کرد. نقشه یو تی ام است در واقع شهرداری این نقشه را با فرمت دو هزارم در خواست خواهد کرد. در واقع به جهت انجام ساخت و ساز در شهر لازم است جواز ساخت از شهرداری اخذ شود. در نتیجه برای تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم جهت ارائه به شهرداری لازم است اقدام شود. تا این نقشه با دقت بالا و فرمت در خواستی این اداره تهیه شود.

این نقشه همان نقشه ملک با مختصات یو تی ام می باشد که بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی شده است. تهیه این نقشه را حتما به افراد متخصص بسپارید. تا نقشه تهیه شده از جانب شهرداری تایید گردد. یکی از افراد مطمئن و متخصصی که می توان با خیال راحت تهیه نقشه را به وی سپرد. و مطمئن از کیفیت بالای نقشه خروجی بود، کارشناس رسمی دادگستری می باشد.

کارشناس برای تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم از تجهیزات نقشه برداری دقیقی بهره خواهد برد. تا در نتیجه تهیه نقشه یو تی ام دو هزارم با دقت بالا انجام شود. و این نقشه جهت ارائه به شهرداری با کیفیت بالا حاصل شود.

برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. این نقشه بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی میشود و مهر و امضا شده معتبر میشود و جهت ارائه به شهرداری آماده میشود در نتیجه جواز ساخت را شهرداری صادر خواهد کرد.

نقشه یو تی ام جهت اخذ جواز ساخت

نقشه یو تی ام جهت اخذ جواز ساخت

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما