تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق

تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می شود. و این ملک ممکن است مشاعی و یا غیر مشاعی باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی لازم است به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود. تا نقشه یو تی ام با کیفیت بالا حاصل شود. برای تهیه این نقشه از تجهیزات و نرم افزار دقیقی استفاده می شود.

نقشه یو تی ام ملک مشاعی

نقشه یو تی ام ملک مشاعی لازم است انجام شود. تا در نتیجه برای هر یک از قطعات سند تک برگ صادر شود. به جهت انجام نقشه برداری و تهیه نقشه یو تی ام از املاک مشاعی هم از قطعه و هم از ملک مادر نقشه برداری انجام می شود. در واقع با تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی برای تعیین حدود دقیق ملک و مساحت و موقعیت ملک انجام می شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام از املاک مشاعی لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. تا در نتیجه تعیین حدود دقیق ملک انجام شود. در نتیجه به جهت تهیه نقشه یو تی ام املاک مشاعی لازم است. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و با اتمام برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود با ترسیم نقشه یو تی ام با استفاده از اتوکد در نتیجه نقشه تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات و سازمان های مختلفی که تهیه این نقشه را در خواست کرده است خواهد بود و با مهر و امضای کارشناس نقشه یو تی ام املاک مشاعی معتبر میشود. با تهیه این نقشه در نتیجه اخذ سند تک برگ برای هر قطعه انجام میشود.

نقشه یو تی ام ملک مشاعی

نقشه یو تی ام ملک مشاعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما