تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قبل از آغاز ساخت و ساز ملک لازم است جواز ساخت برای ملک اخذ شود. و در نتیجه ممکن است دستور تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 به افراد داده شود. برای تهیه نقشه یوتی ام 1/2000 ام جهت ارائه به شهرداری می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

ممکن است حدود اربعه وضع موجود ملک با سند ملک هم خوانی نداشته باشد. و یا مساحت سندی و وضع موجو ملک نا برابر باشد. و اختلافاتی داشته باشند. در نتیجه قبل از آغاز ساخت و ساز ملک ممکن است این موضوع آشکار گردد. در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام 1/2000 جهت ارائه به شهرداری تهیه شود. تا این مغایرت با دقت بالا معلوم شود و اقداماتی برای حل این مغایرت انجام شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام 1/2000 شهرداری می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. زیرا این متخصص می تواند با دقت بالا نقشه یو تی ام 1/2000 را تهیه نماید.

نقشه یو تی ام یک دو هزارم نقشه ای است که از وضع موجود ملک برداشت می شود. نقشه بردای وضع موجود با استفاده از تجهیزاتی همانند جی پی اس دو فرکانسه انجام می شود تا در نتیجه مختصات برداشت شده با دقت سانتی متری به دست بیاید. سپس این نقشه بر روی یک نقشه یک دو هزارم شهر که توسط سازمان نقشه برداری تهیه می گردد جانمایی می شود. در این نقشه تمام عوارض اطراف ملک مانند املاک و گذر ها مشاهده می شوند و همچنین تمام اطلاعات فنی مورد نیاز در باره ملک نیز در آن درج می گردد. پس از تهیه این نقشه، با مهر و امضای کارشناس به شهرداری  ارائه می شود و شهرداری نیز جواز ساخت را صادر می کند.

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

تهیه نقشه یو تی ام یک دو هزارم

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما