جانمایی عکس هوایی و تهیه گزارش

جانمایی عکس هوایی و تهیه گزارش

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است حدود اربعه ملک از بین رفته باشد. و در نتیجه همین امر سبب شود به حدود اربعه ملک تعارض شود. بنابراین لازم است با انجام جانمایی عکس هوایی حدود اربعه ملک معلوم شود. و در نتیجه با تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی و ارائه آن به مراجع قضایی اختلافات حل شود. برای جانمایی عکس هوایی و تهیه گزارش لازم است به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه با تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی به عنوان تامین دلیل اختلافات به وجود آمده قابل حل باشد.

تفسیر عکس هوایی برای انجام جانمایی ملک

عکس های هوایی در دوره های مختلف از تمام کشور با استفاده از دوربین های مخصوص توسط سازمان جغرافیا و سازمان نقشه برداری اخذ می شود. تا در نتیجه از این عکس ها بتوان برای امور مختلف استفاده کرد. در واقع تفسیر عکس هوایی کاربرد های زیادی در انجام امور ثبتی و امور حقوقی ملک دارد. در واقع ممکن است حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. و همین نا معلوم بودن حدود اربعه ملک سبب میشود اختلافاتی بر سر حدود و مرز ها به وجود آید. برای حل این اختلافات انجام جانمایی عکس هوایی ضروری خواهد بود. و در نتیجه با تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی تامین دلیلی تهیه می شود. تا با ارائه آن به مراجع قضایی اختلافات حل شود.

برای انجام جانمایی عکس هوایی لازم است به یک متخصص دارای صلاحیت مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند این عملیات را انجام دهد. و تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.

برای جانمایی عکس هوایی و تهیه گزارش ابتدا عکس هوایی قدیمی ملک از سازمان نقشه برداری یا سازمان جغرافیا تهیه میشود. در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام میشود. و حدود اربعه اراضی بررسی میشود در نتیجه با اتمام تفسیر عکس هوایی تهیه گزارش تفسیر عکس هوایی انجام میشود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما