عکس هوایی در دادگاه

عکس هوایی در دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که اختلافات ملکی به وجود آمده باشد. لازم است سابقه وجود عارضه در اراضی بررسی شود. بنابراین لازم است انجام تفسیر عکس هوایی صورت بگیرد. برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم و ضروری است. که به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. از آنجایی که گزارش تفسیر عکس هوایی به عنوان تامین دلیل ارائه می شود. در نتیجه لازم است توسط یک فرد مورد اعتماد تهیه و مهر و امضا شود. در نتیجه مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی لازم است انجام شود.

انجام تفسیر عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی برای تهیه تامین دلیل برای ارائه به دادگاه کاربرد دارد. در واقع اختلافات ملکی ممکن است به وجود آید. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است تامین دلیلی تهیه شود. یکی از مواقعی که اختلافات ملکی به وجود می آید. زمانی است که مرز ها به هم ریخته شود. و به حدود ملک تعارض شود. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است حدود اربعه و دیوارکشی قدیمی ملک مشخص شود. بنابراین انجام تفسیر عکس هوایی لازم و ضروری خواهد بود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا اقدام به تهیه عکس هوایی خواهد کرد. و عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. در ادامه تفسیر عکس هوایی انجام می شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می گیرد. در نتیجه اطلاعات لازم از عکس هوایی استخراج می شود. و در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات ملکی حل گردد.

انجام تفسیر عکس هوایی

انجام تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما