قیمت نقشه برداری زمین زراعی

قیمت نقشه برداری زمین زراعی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است به جهت انجام امور ثبتی ملک نقشه یو تی ام از اراضی درخواست گردد. در واقع ممکن است اشخاص قصد تبدیل سند قدیمی ملک خود را به سند تک برگ داشته باشند. در نتیجه برای معلوم شدن اطلاعات فنی ملک لازم است این نقشه تهیه شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می بایست به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند این نقشه را با دقت بالا و فرمت درخواستی ادارات تهیه نماید.

تهیه نقشه یو تی ام از اراضی زراعی

برای انجام نقشه برداری زمین زراعی می توان به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند با دقتی بالا این نقشه را تهیه نماید.

برای انجام نقشه برداری زمین زراعی و تهیه نقشه یو تی ام ابتدا به اراضی مراجعه می شود در صورتی که حدود اربعه ملک بر روی زمین معلوم باشد در نتیجه برداشت زمینی ممکن خواهد بود. اما ممکن است این حدود بر روی زمین نا معلوم باشد در این صورت می بایست جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. به جهت انجام این عملیات از اسناد و مدارک قدیمی و همچنین اسناد ثبتی استفاده می شود.

کارشناس برای انجام این عملیات اسناد و مدارک ملک همانند سند دفترچه ای، بنچاق، قولنامه و .. گرد آوری می شود و با توجه به این اسناد و همچنین با توجه به پلاک ثبتی ملک در نتیجه نقشه ثبتی از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می گردد.

با جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین در نتیجه حدود ثبتی ملک معلوم می شود و در ادامه نقشه یو تی ام از ملک قابل تهیه خواهد شد. برای تهیه این نقشه کارشناس از دوربین توتال استیشن استفاده خواهد کرد و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یوتی ام انجام می شود و نقشه تهیه شده چاپ و مهر وامضا می شود تا قابل ارائه به اداراتی می باشد که تهیه این نقشه را در خواست نموده اند.

تهیه نقشه یو تی ام از اراضی زراعی

تهیه نقشه یو تی ام از اراضی زراعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما