نقشه برداری زمین با دوربین

نقشه برداری زمین با دوربین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد، مساحت و همچنین موقعیت دقیق ملک معلوم می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه و یا دوربین توتال استیشن استفاده خواهد کرد. و در نتیجه بعد از برداشت ترسیم نقشه یو تی ام با دقت بالا انجام می شود.

نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می شود. و به جهت تهیه این نقشه با دقت بالا میتوان به فردی دارای صلاحیت مراجعه نمود.

برای تهیه نقشه یو تی ام و انجام نقشه برداری زمین با دوربین لازم است به فردی متخصص مراجعه گردد. در واقع افرادی هستند که این نقشه را با قیمت های پایین تهیه می کنند. اما این افراد از آنجایی که از تجهیزات با دقت پایین استفاده می کنند. در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت پایین تهیه می گردد. افراد غیر متخصص برای اینکه این نقشه را تهیه نماید. از تجهیزاتی همانند جی پی اس دستی استفاده خواهد کرد. جی پی اس دستی دقت پایینی دارد. و در نتیجه باعث می شود. این نقشه تهیه شده از جانب بسیاری از ادارات و سازمان ها مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

برای تهیه نقشه یو تی ام و انجام نقشه برداری زمین با استفاده از دوربین توتال استیشن برداشت زمینی انجام می شود. و کارشناس با دقت بالا برداشت زمینی را انجام داده. و در ادامه با تخلیه اطلاعات دوربین در نتیجه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. نقشه یو تی ام تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

نقشه یو تی ام

نقشه یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما