هزینه تفسیر عکس هوایی

هزینه تفسیر عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

عکس هوایی حاوی اطلاعات ارزشمندی هستند. و کاربرد های زیادی در امور مختلف دارند. یکی از کاربرد های تفسیر عکس هوایی تهیه تامین دلیل برای ارائه به مراجع قضایی است. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی و ماهواره ای

به طور کلی ممکن است مالکین اراضی مجاور هم بر سر حدود و مرز ها به اختلافاتی بر بخورند. در نتیجه برای حل این اختلافات لازم است. تفسیر عکس هوایی انجام شود. و تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود. تا اختلافات به وجود آمده حل شود. انجام تفسیر عکس هوایی از عهده یک فرد متخصص بر می آید. و هزینه انجام تفسیر عکس هوایی نیز بر طبق تعرفه معلوم می شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی دوره های تخصصی تفسیر عکس هوایی را گذرانده است. و می تواند با دقت بالا اطلاعات لازم را از عکس هوایی را استخراج نماید.

برای تفسیر عکس های هوایی و ماهواره ای ابتدا باید عکس های هوایی تهیه گردد. که یکی از سازمان هایی که این عکس ها را اخذ می کند، سازمان نقشه برداری می باشد. کارشناس بعد از تهیه عکس های هوایی از محدوده ای که اراضی در آن واقع شده است. در چند دوره مختلف از اراضی سپس تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. این تفسیر با استفاده از تجهیزاتی برای تشخیص بهتر عوارض انجام می شود. در نهایت پس از تفسیر عکس های هوایی و ماهواره ای گزارشی از نتیجه کار تهیه می گردد که گزارش با مهر و امضای کارشناس اعتبار می یابد و قابل ارائه به دادگاه خواهد بود تا اختلافات حل گردد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی و ماهواره ای

تفسیر و بررسی عکس هوایی و ماهواره ای

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما