هزینه نقشه برداری یو تی ام

هزینه نقشه برداری یو تی ام

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

هزینه نقشه برداری یو تی ام طبق تعرفه ای مشخص معلوم می شود. ممکن است از جانب سازمان ها و ادارات مختلف تهیه این نقشه به عنوان مدرک درخواست شود. برای اینکه این نقشه با دقت بالا تهیه شود لازم است به یک فرد متخصص و دارای صلاحیت مراجعه نمود. تهیه این نقشه را به وی سپرد کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند با دقت بالا این نقشه را تهیه کند و با مهر و امضای خود به آن اعتبار ببخشد.

هزینه نقشه برداری یو تی ام

تهیه نقشه یو تی ام به عنوان مدرکی امروزه از جانب ادارات و سازمان های مختلف درخواست میشود در واقع نقشه یو تی ام نقشه ای است با مختصات منحصر به فرد که با تهیه این نقشه اطلاعاتی همچون ابعاد، مساحت، موقعیت ملک با دقتی بالا به دست می آید.

در نتیجه تهیه این نقشه با دقت  و کیفیت بالا لازم است انجام شود. یکی از اداراتی که تهیه این نقشه را درخواست می کند اداره ثبت اسناد می باشد.

به جهت تهیه نقشه یو تی ام لازم است به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند این نقشه را با دقت و کیفیت بالایی تهیه نماید. برای تهیه این نقشه روش های مختلفی وجود دارد در یکی از این روش ها از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود.

بعد از برداشت مختصات یو تی ام کنج ها سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود. برای اینکه این نقشه با دقت بالا تهیه شود. این نقشه ترم افزاری ترسیم می شود. در ادامه نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا می شود. تا قابل ارائه به ادارات و سازمانی که تهیه این نقشه را در خواست نموده است باشد.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما