نقشه هوایی کرج

نقشه هوایی کرج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به جهت حل اختلافات ملکی لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه داد. در واقع ممکن است حدود اربعه املاک مجاور هم به هم بریزد. در نتیجه میبایست این حدود معلوم شود. بنابراین تهیه نقشه هوایی به جهت بررسی دیوار کشی قدیمی اراضی ضروری می باشد.

برای تهیه نقشه هوایی کرج به جهت تهیه تامین دلیل می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه هوایی از طریق گوگل مپ اقدام می کند. و این تامین دلیل را تهیه خواهد کرد.

تهیه نقشه هوایی کرج و حومه

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی تهیه می گردد. برای تهیه عکس هوایی قدیمی به سازمانی همچون سازمان نقشه برداری مراجعه نمود. در واقع سازمان نقشه بردرای و سازمان جغرافیا در کشور ما عکس هوایی را تهیه می کنند. و برای تهیه عکس هوایی از دوربین و هواپیما های مخصوصی استفاده می شود. و به صورت قائم عکسبرداری از زمین انجام می شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. در نتیجه دیوار کشی قدیمی ملک بررسی می شود و مشخص می شود. با جانمایی عکس هوایی بر روی زمین در نتیجه حدود اربعه قدیمی ملک معلوم می شود و نقشه یو تی ام ملک قابل تهیه خواهد بود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و در نتیجه بعد از برداشت ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود نقشه یو تی ام تهیه شده مهر و امضا شده معتبر می شود و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود تا اختلافات ملکی حل شود.

تهیه نقشه هوایی کرج و حومه

تهیه نقشه هوایی کرج و حومه

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما