پلاک زمین کشاورزی

پلاک زمین کشاورزی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جانمایی پلاک ثبتی عملیاتی تخصصی است و انجام می گیرد. تا در نتیجه آدرس و حدود ثبتی ملک که نا معلوم است مشخص گردد. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه با استفاده از اسناد و مدارک ثبتی و قدیمی ملک این عملیات انجام شود. بعد از انجام این عملیات نقشه یو تی ام با دقت بالا تهیه می گردد.

جانمایی پلاک ثبتی کارشناس رسمی

به طور کلی نقشه یو تی ام ممکن است. از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست شود این نقشه، نقشه ای با مختصات جهانی می باشد. و تهیه آن با دقت بالا لازم و ضروری می باشد.

در صورتی که حدود ثبتی ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. در نتیجه لازم است برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا جانمایی پلاک ثبتی انجام شود.

جانمایی پلاک ثبتی با توجه به پلاک زمین کشاورزی انجام می شود. و کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که از عهده انجام این عملیات بر می آید. انجام این عملیات تخصصی به این صورت انجام می شود. که ابتدا اسناد قدیمی ملک گرد آوری می شود. و در ادامه نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می شود. با جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین حدود ثبتی ملک معلوم می گردد.

در ادامه نقشه برداری از ملک انجام می شود تا در نتیجه نقشه یو تی ام تهیه شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها برداشت می گردد در ادامه با ترسیم نقشه یو تی ام در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت بالا حاصل می شود و این نقشه به عنوان مدرکی قابل ارائه به ادارات مختلف ملکی خواهد بود.

جانمایی پلاک ثبتی کارشناس رسمی

جانمایی پلاک ثبتی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما