نقشه فردیس کرج

نقشه فردیس کرج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است. حدود اربعه ملک بر روی زمین نامعلوم گردد. و مرز ها به هم بریزد. در نتیجه اگر همین امر سبب به وجود آمدن اختلافاتی شود. لازم است تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی ارائه شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

در صورتی که حدود اربعه ملکی در کرج بر روی زمین نا معلوم باشد. و اختلافاتی بر سر  حد و مرز به وجود آمده باشد. در نتیجه لازم است نقشه هوایی ملک تهیه شود. و تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام شود تا حدود اربعه ملک معلوم گردد.

برای تهیه نقشه فردیس کرج و تفسیر و بررسی آن به جهت کسب اطلاعات لازم از گذشته اراضی لازم است. به فردی متخصص مراجعه کرد کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امورثبتی متخصصی است. که میتواند نقشه هوایی فردیس کرج را تهیه نماید. و در نتیجه با روش های تخصصی و تجهیزاتی همچون استرسیوسکوپ تفسیر و بررسی نماید.

برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا با استفاده از استریوسکوپ بررسی عکس هوایی انجام می شود. کارشناس به جستجوی دیوارکشی قدیمی ملک می پردازد. در نتیجه بعد از یافتن حدود قدیمی ملک جانمایی آن را بر روی زمین انجام خواهد داد. در ادامه نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و در نتیجه مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود. سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و این نقشه به همراه گزارش تفسیر عکس هوایی به مراجع قضایی ارائه می شود.

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

تهیه نقشه هوایی و تفسیر آن

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما