یافتن پلاک ثبتی روی نقشه

یافتن پلاک ثبتی روی نقشه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت نا معلوم بودن آدرس ملک و یا مشخص نبودن حدود اربعه ملک لازم است. جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

انجام جانمایی پلاک ثبتی

برخی از املاک به دلایلی حدود اربعه نا معلوم دارند. در نتیجه انجام جانمایی پلاک ثبتی ضروری خواهد بود. این عملیات با استفاده از اسناد و مدارک ثبتی ملک انجام می شود.

برای یافتن پلاک ثبتی روی نقشه لازم است. به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود. در واقع زمانی لازم است پلاک ثبتی ملک بر روی نقشه ثبتی معلوم گردد. که حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. در نتیجه برای مشخص نمودن. این حدود با دقت بالا بر روی زمین انجام جانمایی پلاک ثبتی ضروری خواهد بود.

در واقع به جهت یافتن پلاک ثبتی ملک بر روی نقشه و انجام جانمایی پلاک ثبتی می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

برای انجام این عملیات تمامی اسناد قدیمی و ثبتی ملک استخراج و جمع آوری می گردد. و پس از بررسی تمامی اسناد و پی بردن به موقعیت ملک در نقشه های ثبتی سپس با جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین موقعیت و حدود اربعه ملک معلوم می گردد. کارشناس در قدم بعدی نقشه یو تی ام ملک را نیز تهیه خواهد کرد. تا در نتیجه بر طبق این نقشه دیوارکشی انجام شود. و همچنین با استفاده از این نقشه بتوان سند تک برگ اخذ کرد. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود.

انجام جانمایی پلاک ثبتی

انجام جانمایی پلاک ثبتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما