گرفتن نقشه هوایی از گوگل

گرفتن نقشه هوایی از گوگل

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم گردد. و همین امر سبب به وجود آمدن اختلافاتی شود در نتیجه انجام تفسیر عکس هوایی ضروری میباشد. برای تفسیر عکس هوایی لازم است نقشه هوایی ملک تهیه شود برای انجام تفسیر عکس هوایی مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی لازم است انجام شود.

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

یکی از مواقعی که لازم باشد گذشته اراضی بررسی شود. و اطلاعاتی از عکس هوایی استخراج گردد. که حدود اربعه ملک نا معلوم باشد. و به حدود ملک تعارض شود در نتیجه لازم است اقداماتی برای حل اختلافات حقوقی ملک انجام شود. در واقع لازم است نقشه هوایی تهیه شود. و تفسیر و بررسی شود تا حدود قدیمی ملک معلوم گردد.

برای تهیه نقشه هوایی از گوگل و در نتیجه تفسیر و بررسی آن لازم است. به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که میتواند به خوبی از عهده انجام تفسیر عکس هوایی بر بیاید و اطلاعات لازم را از عکس هوایی استخراج نماید.

به جهت تهیه نقشه هوایی از گوگل کارشناس اقداماتی را انجام خواهد داد. و در نتیجه بعد از تهیه نقشه هوایی سپس تفسیرو بررسی عکس هوایی انجام میشود. تا دیوارکشی قدیمی ملک بررسی شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده میشود و در نتیجه اطلاعات لازم از حدود اربعه ملک معلوم میشود در ادامه با جانمایی عکس هوایی بر روی زمین حدود اربعه ملک معلوم میشود. با مشخص شدن دیوارکشی ملک در نتیجه نقشه یو تی ام ملک تهیه میشود برای تهیه این نقشه از تجهیزات دقیقی استفاده میشود. کارشناس با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و این نقشه مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

جانمایی عکس های هوایی در گوگل ارث

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما