نقشه برداری زمین با gps

نقشه برداری زمین با gps

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان ها در خواست می شود. و تهیه این نقشه با دقت و کیفیت بالا ضروری می باشد. برای انجام نقشه برداری زمین با gps میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص ابتدا برداشت زمینی را انجام خواهد داد. و در ادامه ترسیم دفتری را با اتوکد انجام خواهد داد.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

برای اخذ سند تک برگ اسناد و مدارکی را لازم است تهیه و به اداره ثبت اسناد ارائه داد یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است. و برای تهیه آن میتوان به فرد دارای صلاحیتی مراجعه نمود.

برای تهیه نقشه یو تی ام مراجعه به یک فرد متخصص ضروری است. و در واقع برخی از افراد برای تهیه نقشه یو تی ام به یک فرد غیر متخصص مراجعه می کنند. و افراد غیر متخصص نیز بی توجه به دقت نقشه تهیه شده را با دقت پایین تهیه می کنند.

در واقع این افراد برای انجام برداشت زمینی از تجهیزاتی با دقت پایین بهره میبرند. و نقشه برداری زمین را با gps انجام می دهند. نقشه یو تی ام تهیه شده توسط این افراد مورد قبول قرار نخواهد گرفت. در نتیجه برای تهیه نقشه یو تی ام می توان. به کارشناس رسمی دادگستری که صلاحیت تهیه نقشه یو تی ام را دارد مراجعه نمود.

برای انجام نقشه برداری از زمین و تهیه نقشه یو تی ام از gps دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. کارشناس بعد از انجام نقشه برداری زمین با استفاده از gps و برداشت مختصات یو تی ام کنج ها در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. نقشه یو تی ام تهیه شده چاپ و مهر و امضا میشود تا قابل ارائه به ادارات مختلف باشد.

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

تهیه نقشه یو تی ام با دقت بالا

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما