هزینه تامین دلیل سابقه احیا زمین

هزینه تامین دلیل سابقه احیا زمین

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که افراد بخواهند اراضیشان را از لیست اراضی ملی خارج کنند لازم است. تفسیر عکس هوایی برای بررسی سابقه احیا زمین انجام شود. برای تهیه تامین دلیل سابقه احیا زمین میبایست به فردی متخصص مراجعه نمود. تا وی تفسیر عکس هوایی را انجام دهد. و در نتیجه سابقه احیا را در اراضی بررسی نماید. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی میتواند. با انجام تفسیر عکس هوایی این تامین دلیل را تهیه نماید. و با مهر و امضای خود به آن اعتبار دهد.

بررسی سابقه احیا تفسیر عکس هوایی

زمانی که دولت اراضی شخصی را ملی به حساب بیاورد. در نتیجه مالک اراضی به این رای معترض خواهد بود. دولت برای حفظ منافع خود این اراضی را شناسایی می کند. و در صورت تشخیص یک اراضی به عنوان ملی آن را تصاحب می کند. طبیعی است که مالک اراضی این رای دولت را قبول نمی کند. و با مراجعه به دادگاه تشکیل پرونده می دهد.

در نتیجه لازم است تامین دلیل تهیه شود. و به مراجع قضای ارائه داد تا سابقه احیا زمین بررسی شود. در نتیجه برای اینکه بتوان اراضی را از لیست اراضی ملی خارج نمود. لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود. و سابقه احیا در اراضی بررسی شود. تا در نتیجه تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی آماده شود. انجام تفسیر عکس هوایی برای بررسی سابقه احیا از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید. این متخصص برای بررسی سابقه احیا زمین ابتدا عکس هوایی قدیمی را تهیه خواهد کرد. و در ادامه بررسی عکس هوایی قدیمی ملک را انجام خواهد داد. وی با استفاده از استریوسکوپ تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد. و در نتیجه با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام میشود.

در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه میشود. تا به عنوان تامین دلیل قابل ارائه به مراجع قضایی باشد. هزینه تامین دلیلی که کارشناس با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه میکند. بر طبق تعرفه معلوم می شود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما