تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ

تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام تفسیر عکس هوایی با نرم افزار را باید به فرد دارای صلاحیت سپرد. در واقع ممکن است اراضی ملی اعلام شود. در این صورت لازم است. با بررسی سابقه احیا مشخص شود. که اراضی ملی و یا احیا شده است. و برای بررسی سابقه احیا زمین تفسیر عکس هوایی لازم است. و تفسیر عکس هوایی را باید به متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی سپرد.

تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ و تهیه گزارش

تفسیر عکس هوایی یعنی مشاهده پدیده ها و ویژگی های آن بر روی عکس هوایی است. و این عملیات کاربردهای زیادی دارد. و بسیار کمک کننده است. در واقع تفسیر عکس هوایی برای انجام جانمایی ملک، تهیه تامین دلیل، اثبات وجود بنا، حل اختلافات ملکی و … کاربرد دارد. تفسیر عکس هوایی پیچیدگی های خاص خود را دارد. و هر شخصی قادر به انجام تفسیر عکس هوایی نمی باشد. و فردی همانند کارشناس رسمی دادگستری با دانش و تجربه خود می تواند. تفسیر عکس هوایی را انجام دهد.

سپس اطلاعات مورد نیاز را از عکس هوایی استخراج نماید. ممکن است فردی متوجه گردد. که اراضی اش ملی اعلام شده است. در این صورت برای اینکه بتواند اراضی اش را از لیست اراضی ملی خارج نماید. لازم است سابقه احیا در اراضی با انجام تفسیر عکس هوایی بررسی گردد. و در صورتی که اثبات شود. در اراضی سابقه احیا وجود داشته است. در نتیجه اراضی احیا شده خواهد بود. و از لیست خارج می گردد.

برای انجام تفسیر عکس هوایی کارشناس ابتدا عکس هوایی پوشش دار را با توجه به سال عکسبرداری تهیه خواهد کرد. در ادامه تفسیر عکس هوایی با استفاده از استریوسکوپ انجام می شود. با انجام تفسیر عکس هوایی در نتیجه سابقه احیا در اراضی تشخیص داده می شود. در صورت اثبات این امر معلوم می شود. اراضی احیا شده است. و در نهایت گزارش تفسیر عکس هوایی قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ و تهیه گزارش

تفسیر عکس هوایی با استریوسکوپ و تهیه گزارش

راه های تماس با ما

09129277534

02166398316

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما