هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

هزینه تفکیک آپارتمان در تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفکیک آپارتمان با این هدف بعد از تمام ساخت آپارتمان و پیش از آن انجام میشود. تا مساحت دقیق هر واحد حاصل شود. برای انجام تفکیک آپارتمان در تهران لازم است به یک فرد متخصص و با تجربه همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفکیک آپارتمان از تجهیزات و نرم افزار دقیقی بهره خواهد برد. و در نتیجه مساحت و متراژ دقیق هر واحد را برآورد خواهد کرد.

تفکیک آپارتمان پیش از اتمام ساخت آپارتمان

در واقع با توجه به اینکه بسیاری از افراد به انجام معاملات پیش فروش و پیش خرید راغب میباشند. و این معاملات امروزه بسیار انجام می شود. پس در صورتی که مایلید به عنوان یک خریدار و یا فروشنده این معامله را انجام دهید. قبل از انجام این معامله اقداماتی را انجام دهید. تا از انجام معامله متضرر نشوید. برای انجام این معامله با اطمینان بالا لازم است مساحت و متراژ دقیق هر واحد بر آورد شود. و معامله با توجه به این اطلاعات انجام شود. در نتیجه برای به دست آوردن این اطلاعات لازم است تفکیک آپارتمان انجام شود. برای انجام تفکیک آپارتمان در تهران پیش از اتمام ساخت آپارتمان لازم است به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

این کارشناس با توجه به قواعد و قوانین تفکیک آپارتمان اضلاع هر واحد را به طور جداگانه با استفاده از تجهیزات دقیق نقشه برداری برداشت می کند و مساحت هر واحد را نیز برآورد خواهد کرد. در ادامه برای تهیه نقشه تفکیک آپارتمان از نرم افزار هایی همانند اتوکد بهره خواهد برد و در نتیجه این نقشه را تهیه خواهد کرد این نقشه برای هر واحد به صورت مجزا ترسیم خواهد شد. در نتیجه خریدار و فروشنده میتوانند با اطمینان بالا معامله ملک را انجام دهند. هزینه تفکیک آپارتمان در تهران بر طبق تعرفه معلوم میشود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما