هزینه نقشه برداری utm

هزینه نقشه برداری utm

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انجام نقشه برداری نقشه یو تی ام با مهر کارشناس رسمی دارای اعتبار می شود. در واقع مالک برای این که موقعیت دقیق عرصه ملک را مشخص کند. از مساحت دقیق آن با خبر شود. سند تک برگ برای ملک دریافت کند، باید به اداره ثبت مراجعه کند. در خواست صدور سند تک برگ را از اداره ثبت انجام دهد. اداره ثبت مالک را موظف به تهیه نقشه یو تی ام  از عرصه ملک می کند. تا مساحت دقیق آن مشخص شود.

نقشه برداری utm برای شهرداری و اداره ثبت

هزینه تهیه نقشه یو تی ام طبق تعرفه سازمان نقشه برداری کشور ابلاغ می شود. نقشه های یو تی ام ( utm) جهت تعیین موقعیت و محاسبه مساحت دقیق ملک تهیه می شوند. با وجود مهر و امضای کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی دارای اعتبار می شود. همچنین نقشه یو تی ام در بسیاری از ادارات و سازمان ها دارای اعتبار می باشد. همچنین در دادگاه به عنوان یک مدرک معتبر برای حل اختلافات ملکی استفاده می شود. در نظر بگیرید که فردی می خواهد در ملک خود ساخت و سازی انجام دهد. برای این که بتواند جواز ساخت و ساز از شهرداری دریافت کند.

باید درخواستی به شهرداری بدهد. نقشه یو تی ام از عرصه ملک را تهیه کند. به شهرداری ارائه دهد تا شهرداری جواز ساخت و ساز برای ملک صادر کند. همچنین نقشه یو تی ام برای اخذ سند تک برگ نیز باید تهیه شود ، در واقع اگر مالکی بخواهد برای ملک خود سند تک برگ اخذ نماید باید موقعیت دقیق ملک و همچنین مساحت دقیق ملک را محاسبه کند. تا مساحت به طور دقیق در سند درج شود. برای همین باید نقشه یو تی ام از عرصه ملک تهیه شود. به اداره ثبت ارائه داده شود تا اداره ثبت برای ملک سند تک برگ صادر کند.

نقشه برداری utm برای شهرداری و اداره ثبت

نقشه برداری utm برای شهرداری و اداره ثبت

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما