خرید تصاویر ماهواره ای

خرید تصاویر ماهواره ای

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر عکس هوایی به جهت تهیه تامین دلیل انجام می شود. در واقع ممکن است اختلافات ملکی به وجود آید. در نتیجه با به وجود آمدن این اختلافات لازم است مدرکی را تهیه و به مراجع قضایی ارائه نمود. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

یکی از اختلافات ملکی که ممکن است به وجود آید. اختلافات مربوط به حدود و مرز های ملک می باشد. در واقع ممکن است اراضی مجاور هم مرز هایشان به هم بریزد. و در نتیجه همین امر سبب به وجود آمدن اختلافاتی گردد. برای حل این اختلافات لازم است حدود قدیمی ملک مورد بررسی قرار بگیرد. و بر روی زمین جانمایی شود. در حقیقت می بایست تفسیر عکس هوایی انجام شود.

برای اینکه بتوان عکس های هوایی را تفسیر و بررسی شود. می بایست به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه گردد. این متخصص برای تفسیر عکس های هوایی ابتدا با استفاده از استریوسکوپ و روش های تفسیر عکس های هوایی کار خود را آغاز می کند. تا حدود ملک با استفاده از عکس های گذشته که ملک دیوارکشی داشته است، معلوم گردد. در انتها با جانمایی عکس های هوایی بر روی زمین حدود اربعه معلوم خواهد شد. و در آخر با معلوم شدن چهار گوشه ملک نقشه یو تی ام با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه برداشت و سپس نقشه یو تی ام با اتوکد ترسیم می شود. نقشه یو تی ام تهیه شده مهر و امضا می شود و به همراه گزارش تفسیرعکس هوایی قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما