نقشه هوایی سراب

نقشه هوایی سراب

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که اختلافاتی ملکی به وجود آید لازم است تامین دلیلی را تهیه نمود. و به مراجع قضایی ارائه نمود. در نتیجه انجام تفسیر عکس هوایی ضروری خواهد بود. به جهت انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می بایست انجام شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و با دقت بالا بررسی عکس هوایی انجام می شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

از جمله مواقعی که لازم است نقشه هوایی تهیه گردد.و بررسی شود. تا مدرکی جهت ارائه به ادارات تهیه شود. زمانی است که اختلافات ملکی به وجود آمده باشد. در واقع ممکن است اراضی فردی که در سراب قرار دارد ملی اعلام شود. در نتیجه با ملی اعلام شدن اراضی لازم است مدرکی را تهیه نمود. که نشان دهنده سابقه احیا در اراضی باشد. بنابراین تهیه نقشه هوایی سراب و یا انجام تفسیر عکس هوایی ضروری خواهد بود.

انجام تفسیر عکس هوایی از عهده کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی بر می آید. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا عکس هوایی را تهیه خواهد کرد. برای تهیه عکس هوایی به سازمان جغرافیا و یا سازمان نقشه برداری مراجعه می شود. در نتیجه بعد از تهیه عکس هوایی سپس تفسیر و بررسی عکس هوایی انجام می شود. و با روش برجسته بینی عکس هوایی تفسیر و بررسی می شود. در صورتی که هدف از تفسیر عکس هوایی بررسی سابقه احیا باشد.

کارشناس عوارض موجود در عکس هوایی را بررسی خواهد کرد. تا در نتیجه به سابقه احیا در اراضی پی خواهد برد. در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این مدرک به عنوان تهیه شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود. با ارائه این گزارش مشخص می شود که اراضی ملی نمی باشد و احیا شده است و در نتیجه اراضی از لیست اراضی ملی خارج می شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی

تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما