محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری

محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری

نقشه یو تی ام امروزه با مراجعه به ارگان ها در خواست می شود. با تهیه نقشه یو تی ام اطلاعات فنی ملک از جمله مساحت، ابعاد، موقعیت ملک به دست می آید. این اطلاعات با دقت سانتی متری حاصل می شود.

با در خواست این نقشه از جانب ادارات و سازمان ها لازم است این نقشه را با دقت بالا و کیفیت مطلوب تهیه شود. برای تهیه این نقشه می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با روش های تخصصی و به کمک تجهیزات نقشه برداری دقیقی برداشت و ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

برخی از افراد برای تهیه نقشه یو تی ام به افرادی غیر متخصص مراجعه می کنند همین امر باعث می شود که این نقشه با دقت پایینی به دست آید. محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری انجام می شود تا در نتیجه هزینه تهیه نقشه یو تی ام محاسبه شود. این هزینه هر ساله توسط سازمان نقشه برداری اعلام می شود. هزینه تهیه نقشه یوتی ام به عواملی بستگی دارد. از جمله مهم ترین این عوامل مساحت ملک می باشد.

نقشه یو تی ام با فرمت های مختلف از جانب ادارات و سازمان ها در خواست می شود. برای انجام نقشه برداری به جهت تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام نقشه برداری زمین از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری می توان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعرفه تهیه نقشه یو تی ام

به طور کلی اداره ثبت اسناد و مدارک به جهت تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ، شهرداری به جهت صدور جواز ساخت، مراجع قضایی به عنوان تامین دلیل نقشه یو تی ام را از مالکین در خواست می کنند. نقشه یو تی ام نقشه ای با دقت بالا می باشد. و با تهیه آن اطلاعات فنی ملک با دقت بالا معلوم می شود. همچنین با تهیه این نقشه موقعیت منحصر به فرد ملک مشخص می شود.

بنابراین در صورتی که قصد تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ را دارید. لازم است اقدام به تهیه نقشه یو تی ام به شکل استاندارد کنید. همچنین به جهت اخذ سند رسمی برای ملک قولنامه ای نیز تهیه نقشه یو تی ام از جانب اداره ثبت اسناد در خواست می شود.

برای محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری ملک به جهت تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت زمینی و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد. برای برداشت زمینی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجاممی شود و این نقشه با اتوکد ترسیم می شود. با تهیه نقشه یو تی ام اطلاعاتی همانند ابعاد ملک، مساحت ملک و موقعیت دقیق ملک معلوم می شود.

کاربرد های نقشه یو تی ام

امروزه نقشه یو تی ام به عنوان مدرکی در خواست می شود. این نقشه کاربرد های بسیاری در اداره ثبت اسناد، مراجع قضایی، شهرداری، اداره گاز و برق و .. دارد. که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می پردازیم. لازم به ذکر است که تهیه نقشه یو تی ام تنها از عهده یک فرد متخصص بر می آید.

تهیه نقشه یو تی ام برای انجام امور حقوقی

نقشه یو تی ام کاربرد های بسیاری دارد و با تهیه آن اطلاعات فنی دقیقی از ملک حاصل می شود. از جمله کاربرد های مهم نقشه یو تی ام برای انجام امور حقوقی ملک می باشد. در واقع به منظور حل اختلافات ملکی یکی از مدارکی که معمولا در خواست می شود نقشه یو تی ام از ملک می باشد.

زمانی که برای امور ثبتی و قضایی بخواهید این نقشه را تهیه کنید حتما باید نقشه توسط فرد مورد اعتمادی امضا شود.  از آنجایی که کارشناس رسمی دادگستری صلاحیت تهیه این نقشه را دارد بنابراین می توان تهیه این نقشه را با خیال راحت به وی سپرد این متخصص از آنجایی که از اهمیت تهیه این نقشه با دقت بالا مطلع است. برای تهیه این نقشه از تجهیزات دقیق استفاده می کند در واقع وی ابتدا با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد. و سپس ترسیم نقشه یو تی ام با استفاده از اتوکد انجام می شود. این نقشه تنها با مهر و امضای این متخصص معتبر می باشد پس برای تهیه این نقشه حتما به این متخصص مراجعه نمایید.

نقشه یو تی ام شهرداری

یکی از مواقعی که لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود برای اخذ جواز ساخت می باشد. در واقع انجام ساخت و ساز بدون اخذ جواز ساخت قانونی نمی باشد. به جهت اخذ جواز ساخت لازم است به شهرداری مراجعه نمود. در نتیجه جواز ساخت از جانب شهرداری در خواست می شود.

برای اینکه بتوان نقشه یو تی ام دو هزارم را تهیه کرد می بایست به یک فرد متخصص مانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه کرد. این متخصص برای تهیه این نقشه از تجهیزات دقیق بهره می گیرد. و با استفاده از جی پی اس مختصات یو تی ام گوشه های ملک را برداشت خواهد کرد. و سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و در نتیجه این نقشه بر روی نقشه یک دو هزارم جانمایی میگردد. این نقشه مهر و امضا می شود. و با مهر و امضای کارشناس معتبر خواهد شد. سپس نقشه تهیه شده قابل ارائه به شهرداری خواهد بود و جواز ساخت صادر می گردد. با صدور جواز ساخت، ساخت و ساز به صورت قانونی انجام می شود.

نقشه یو تی ام اداره ثبت اسناد

یکی از مواقعی که لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود برای انجام امور ثبتی ملک می باشد. در واقع به جهت انجام امور ثبتی و سندی ملک مدارکی در خواست می شود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است . با تهیه این نقشه در نتیجه اطلاعات فنی دقیقی از ملک حاصل می شود.

اداره ثبت اسناد به جهت تصحیح سند، اخذ سند ملک قولنامه ای، تبدیل سند قدیمی به تک برگی نقشه یو تی ام را در خواست می کند.

در صورتی که سند ملک قدیمی باشد در نتیجه لازم است اقداماتی انجام شود و سند تک برگی برای ملک اخذ شود. برای به دست آوردن اطلاعات فنی ملک در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام ملک تهیه شود.

برای تهیه این نقشه مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی انجام می شود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت و سپس ترسیم نقشه یو تی ام را انجام می دهد. این نقشه بامهر و امضای کارشناس معتبر می شود و به اداره ثبت اسناد ارائه می شود.

تهیه نقشه یو تی ام کارشناس دادگستری

نقشه یو تی ام نقشه ای دقیق، به روز است که با تهیه آن موقعیت دقیق و منحصر به فرد هر نقطه معلوم می گردد. با تهیه این نقشه برای ملک علاوه بر این که موقعیت ملک با مختصات یو تی ام حاصل می شود، ابعاد و مساحت دقیق آن نیز به دست می آید.

این نقشه کاربرد های بسیاری دارد و از جانب ارگان ها در خواست می شود. تا با دقت بالا تهیه شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید. و با مهر و امضای خود به آن اعتبار ببخشد.

کارشناس بعد از بازدید از ملک ، در صورتی که ملک دیوارکشی داشته باشد. نقشه یو تی ام را با استفاده از جی پی اس دو فرکانسه با استقرار در گوشه های ملک برداشت خواهد کرد. اما در صورتی که ملک حدود معینی نداشته باشد ابتدا جانمایی پلاک ثبتی انجام می شود. در ادامه با معلوم شدن مرز های ملک نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری طبق تعرفه توسط کارشناس انجام می شود.

هزینه تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد، مساحت و موقعیت دقیق ملک معلوم می شود. ممکن است این نقشه برای انجام امور ثبتی و حقوقی ملک در خواست شود. برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان به یک فرد مخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص با روش ها و تجهیزات دقیق می تواند. تهیه نقشه یو تی ام را انجام دهد. که برای محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری با توجه یه تعرفه سازمان نقشه برداری انجام می گیرد.

کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی یکی از متخصصانی می باشد. که توانایی تهیه این نقشه را با دقت بالا دارد. و مهر و امضای وی در سازمان ها زیر نقشه ها کاربرد دارد. این نقشه ها کاربرد های زیادی در امور مختلف ملکی دارد. در واقع دقت بالای این نقشه باعث شد. که این نقشه ها توسط سازمان های مختلف از مالک درخواست شود.

اگر شما نیز قصد اخذ سند تک برگ و تعویض سند قدیمی برای ملک خود را دارید. اولین کاری که باید انجام دهید. تهیه نقشه یو تی ام است. در واقع لازم است اطلاعات فنی ملک معلوم شود. همچنین در صورتی که قصد اخذ جواز ساخت را از شهرداری دارید. لازم است نقشه یو تی ام با فرمت یک دو هزارم تهیه شود و به شهرداری ارائه شود.

هزینه نقشه برداری از ملک برای تهیه نقشه یو تی ام بر طبق تعرفه مشخص می شود. در واقع سازمان نقشه برداری هر ساله تعرفه تهیه نقشه یو تی ام را ارائه می دهد. برای تهیه این نقشه کارشناس از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. و نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات خواهد بود.

هزینه تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

هزینه تهیه نقشه یو تی ام کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما