تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای اداره ثبت

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای اداره ثبت

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام (نقشه UTM) با مهر کارشناس رسمی برای اداره ثبت با این هدف تهیه میشود. تا در نتیجه امور ثبتی در اداره ثبت اسناد انجام شود. یکی از این امور که در اداره ثبت اسناد انجام میشود. امور مربوط به اخذ سند تک برگ است. در واقع برای تبدیل سند قدیمی ملک به سند تک برگ لازم است مدارکی تهیه شود. و به اداره ثبت اسناد ارائه شود. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است که اطلاعات فنی ملک را معلوم میکند برای تهیه این نقشه میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

تهیه نقشه یو تی ام

به طور کلی یکی از مواقعی که در نتیجه لازم است با مراجعه به اداره ثبت اسناد به انجام رسد. زمانی است که ملک در طرح قرار گرفته باشد. و با رعایت طرح وادار به عقب نشینی شود. در نتیجه از آنجایی که ابعاد و مساحت وضع موجود تغییر کرده است. در نتیجه لازم است تصحیح سند انجام شود. برای انجام تصحیح سند لازم است به اداره ثبت اسناد مراجعه نمود. و در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود. همچنین در صورتی که افراد قصد تبدیل سند قدیمی ملک خود به سند تک برگ را داشته باشد. لازم است نقشه یو تی ام تهیه شود.

برای تهیه نقشه یو تی ام میبایست به یک فرد متخصص و با تجربه مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستر ی نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند این نقشه را با دقت بالا تهیه کند برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده میشود و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود نقشه تهیه شده مهر و امضا شده معتبر میشود و قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود.

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

برای ارتباط با اینستاگرام ما کلیک کنید

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما