دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی

دریافت تصاویر ماهواره ای قدیمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به جهت حل اختلافات ملکی می بایست تامین دلیلی را تهیه نمود .و به مراجع قضایی ارائه داد. در واقع برای تهیه تامین دلیل می بایست تفسیر عکس هوایی انجام شود. یکی از مواقعی که لازم است تفسیر عکس هواایی انجام شود زمانی است که اراضی ملی اعلام گردد. در واقع لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام تفسیر عکس هوایی از روش تخصصی برجسته بینی استفاده خواهد کرد. و در نتیجه با زوج عکس تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

یکی از مواقعی که اختلافات ملکی به وجود می آید. زمانی است که مالکین اراضی مجاور بر سر حدود و مرز ها با یکدیگر به اختلافاتی بر بخورند. در صورت به وجود آمدن این اختلافات لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود و دیوارکشی قدیمی ملک بررسی شود. تا تامین دلیلی به جهت ارائه به مراجع قضایی آماده شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص ابتدا به منظور انجام تفسیر عکس هوایی به سازمان نقشه برداری مراجعه خواهد کرد. و در نتیجه بعد از تهیه عکس هوایی سپس تفسیر عکس هوایی آغاز می شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده می شود. و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام می شود. و دیوار کشی قدیمی ملک بررسی می شود.

در نتیجه با جانمای عکس هوایی بر روی زمین حدود اربعه اراضی معلوم می شود. و در نتیجه نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. سپس گزارش تفسیر عکس هوایی به عنوان تامین دلیل تهیه و مهر و امضا شده معتبر می شود تا با ارائه آن اختلافات به وجود آمده حل شود.

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

تفسیر و بررسی عکس هوایی کارشناس رسمی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

امتیاز نداده اید؟! اولین نفر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما